Komix - 15. část

28. července 2012 v 7:59 |  Komix

15. část71. Erh-Lang se proměnil ve jestřába, co loví ryby, ale Wu-Kchung se změnil v hada a opustil vodu.


72. Erh-Lang poznal, že ten had je Wu-Kchung, a změnil se zase v jeřába, aby hada chytil. Ale had se proměnil v divokou husu a postavil se na břeh potoka.


73. Erh-Lang znovu nabyl své podoby. Pak použil prak, kterým se střílejí divoké husy, ale husa se stočila dolů k vedlejší skále.


74. Wu-Kchung, který nyní ležel na úpatí skály, se znovu změnil - v klášter. Wu-Kchungova ústa byla otevřená, jeho zuby se změnily na dveře, jeho oči v zamřížovaná okna a jeho ocas na vlajkový stožár za klášterem.


75. Když dorazil Erh-Lang na úpatí skály, uviděl klášter. Pořádně si ho prohlédl. ´Zvláštní,´ řekl, ´dávat vlajkový stožár za klášter - lepší by bylo ho dát na vrchol. To musí být zase nějaký trik té opice. Jakmile vstoupím, rozkouše mě. Ale nejdřív zničím ty mříže a pak vykopnu dveře.´ Wu-Kchung byl překvapen, když uslyšel Erh-Langova slova. Pomyslel si: ´Nemohu mít rozbité oči a zuby.´ V ten okamžik se proměnil zpátky, vyskočil na oblohu a zmizel.Ze stránek: http://www.china-on-site.com/pages/comic/comiccatalog1.php
© Překlad z angličtiny: Zdeňka Mašková

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama