Komix - 9. část

28. července 2012 v 8:16 |  Komix

9. část41. Další den Nefritový císař svolal své ministry. Vrchní čeledín je informoval: ´Opičák se vrátil na svou horu, protože byl nespokojen s úřadem.´ Nefritový císař přikázal králi Li a jeho synovi, třetímu princi Nuochovi, aby sestoupili z Nebe a porazili Opičího krále.


42. Král Li s bohem Chu Lingem - jako se svou stráží - přivedl tisíce vojáků na horu Bujných květů. Wu-Kchung shromáždil všechny opičky, aby se připravily na nadcházející boj. Když král Li dorazil, Wu-Kchung zakřičel: ´Mám nekonečné schopnosti. Proč po mně Nefritový císař vyžadoval, abych mu dělal podkoního? Obrátím palác Očarovaných mraků vzhůru nohama, jestli mi neudělí titul ´Velkého světce rovného Nebi´.´


43. Obě strany začaly bojovat. Wu-Kchung hrozivě mával svou magickou holí a bůh Chu Ling mával svou sekerou. Na konci prvního kola boje byla sekera boha Chu Linga rozpůlena. Bůh uprchl.


44. Král Li byl tak rozzuřený, že přikázal třetímu princi Nuochovi, aby zahájil útok. Nuocha zakřičel: ´Změnit!´ a okamžitě se proměnil v člověka s třema hlavama a šesti rukama. Prudce zaútočil na Wu-Kchunga šesti různými zbraněmi. Wu-Kchung také vykřikl: ´Změnit!´ a také si opatřil tři hlavy, šest paží a šest různých zbraní - meč, nůž, lano, hůl, kouli a ohnivý kruh - a bojoval dalších třicet kol.


45. Třetí princ rychle změnil šest zbraní na milion a Wu-Kchung udělal to samé. Navíc si vytrhl hrst chlupů a změnil je v další Wu-Kchungy. Zmožený Nuocha byl poražen a uprchl.Ze stránek: http://www.china-on-site.com/pages/comic/comiccatalog1.php
© Překlad z angličtiny: Zdeňka Mašková

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama